İyilik her zaman her yerde...
Zekat bağışı için lütfen tıklayın

Kulu'da emanetler sahiplerine ulaştırıldı.

26 Mayıs 2018

KONYA İHH BOZKIR TEMSİLCİLİĞİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE GIDA KOLİSİ DAĞITTI. 


Konya İHH İnsani Yardım Derneği bu Ramazan da yurt içinde ve yurt dışında mazlum, muhtaç ve yetim ailelere ulaşmak üzere yardım çalışmalarına devam ediyor. Konya’nın 31 ilçesinde önceden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere hayırseverlerin bağışları ile hazırlanan Ramazan Kumanyaları dağıtılmaya başlandı. 


Konya İHH Kulu Temsilcisi Hasan Koçak yaptığı açıklamada hedeflerinin ilçedeki tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak olduğunu söyledi. Ramazan’da paylaşmanın önemini hatırlatan Koçak “Paylaşmanın Tam Vakti Sloganıyla ilçemizdeki yoksul ve yetim ailelere Ramazan’ı huzurlu geçirmeleri için destekte bulunuyoruz. Ramazan bereketiyle geldi ve paylaşmanın sevinci hepimizi sardı. İlçemizdeki muhtaçların sahuru muhabbetsiz, iftarı yemeksiz geçirmemesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Muhtaç ailelerin Ramazan Bayramı’nda da yanlarında olacaklarını belirten Koçak “Ramazanda kardeşlerimiz yanı başımızda ve dünyanın başka bir ucunda umutla sizi bekliyorlar” diyerek hayırseverleri iyilik seferberliğine çağırdı.

Diğer Görseller