İyilik her zaman her yerde...
Zekat bağışı için lütfen tıklayın

Konya İHH'dan Eğitime Tam Destek

06 Eylül 2019

Konya İHH İnsani Yardım Derneği eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklar için her yıl olduğu gibi bu eğitim dönemi öncesinde de kırtasiye yardımı gerçekleştirecek. Konya İHH İnsani Yardım Derneği, yetim, yardıma muhtaç ve savaş mağduru ailelere yardım etmenin yanı sıra ihtiyaç sahibi öğrencilere de yardım etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Konya İHH 2019-2020 eğitim öğretim yılında 1000 öğrenciye kırtasiye yardımında bulunacak.

Kampanya hakkında bilgi veren Konya İHH Başkanı Hasan Hüseyin Uysal, “Okulların açılacağı bu günlerde eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken Konya ve ilçelerinde yaşayan yetim ve muhtaç çocuklarımız için her yıl olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılı öncesinde de kırtasiye yardımı gerçekleştiriyoruz. Bir çanta içerisinde defter, kalem, silgi, kalem tıraş, boya çeşitleri, cetvel seti vb. eğitim malzemelerinin bulunduğu kırtasiye setlerini yardımseverlerin bağışlarıyla bu yıl da yetim ve muhtaç çocuklarımıza ulaştırarak kalem tutan ellerin gülen yüzü olmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kırtasiye desteğinde bulunmak için;

Konya İHH dernek binasına gidilerek elden, internet üzerinden online olarak ya da açıklama kısmına “KIRTASİYE” yazılarak derneğin hesap numaralarına EFT ya da havale yoluyla bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz